O mně

jindrich pokora

Ing. Jindřich Pokora, M.A.

Má cesta za řízením osobních a rodinných financí mě dovedla až do bodu, kdy mě mí příbuzní a kamarádi žádali o radu. A pak mě napadlo to stejné zpřístupnit všem, a vznikl tak Portál jako služba pro ty, kteří jsou ochotní investovat sami.

Vystudoval jsem na katedře Podnikového řízení (ESF MUNI Brno) a institutu CERGE-EI v Praze pod Českou akademií věd, kde jsem studoval ekonomii a aplikovanou statistiku. Nejcennějším předmětem pro investování v Brně bylo účetnictví a daně, zatímco v Praze to byla statistika a behaviorální finance.

6 let jsem působil v podnikovém poradenství pro velké firmy. To mi dalo neocenitelný vhled do toho, jak podniky skutečně fungují.

Dříve jsem silně koktal a jako svůj koníček vedu projekt bezkoktani.cz, kde pomáhám ostatním s dosažením plynulé řeči bez námahy. Je to naplňující a smysluplná práce s těmi několika z nás, kteří zápasí se sebevyjádřením se. V rámci této aktivity jsem napsal knihu Psychosomatika koktání a stal se certfikovaným koučem International Coach Federation.

Investiční úspěch závisí také na osobním charakteru

Investování nemusí být jen o úsilí vydělat peníze. Můžeme ho také využít k osobnímu rozvoji.

N

Dlouhodobá orientace

N

Touha učit se

N

Ochota přiznat chybu

N

Akumulace znalostí

N

Radost z procesu

N

Pozornost na detail

N

Naslouchání různým pohledům

N

Závazek k excelenci

$$$

Ta největší výhoda, kterou soukromý investor může mít, je dlouhodobá orientace.

– Seth Klarman

Velmi rád Vás budu podporovat na Vaší cestě

Email

jindrich@rozumnyinvestor.cz