fbpx

Koučink: Váš osobní rozvoj

Protože výhodně investovat není na cestě za bohatstvím vše…

Podporuji své klienty v jejich osobním a kariérním růstu. Třeba je to nějaký projekt, který zvažujete, ale nevíte jak začít, nebo máte jiné překážky. Třeba čelíte problému, že chcete šetřit, ale téměř nikdy Vám to nevyjde, nebo se po čase Vaše peníze ztratí. Nebo máte nezdravý zvyk, který Vás stojí nejen peníze, a kterého byste se chtěli zbavit. Nebo tápete v tom, co skutečně ze srdce chcete… Toto je několik z možných témat koučinku.

Můžete využít jednorázového či pravidelného koučinku. Uplatňuji individuální přístup podle Vašich potřeb. Osobně v Líšnici, Praha-Západ, případně po telefonu či přes internet odkukoliv.

Jsem certifikovaným koučem International Coaching Federation. Více o mně zde.

Typický obsah prvního sezení

  • Stanovení cílů koučinku
  • Prozkoumávání a objevování toho, co se pro Vás děje
  • Identifikování celkového postupu a konkrétních kroků k dosažení Vašich cílů

Koučink není poradenství

Nikdy Vám v něm nebudu radit, co koupit, do jakého produktu investovat. V koučinku Vám pomáhám uvolnit a rozvíjet Váš potenciál.

koučink
Koučink je podpora na Vaší cestě…

Přestože to pro většinu lidí zní neuchopitelně, koučink bývá tím nejlepším nástrojem osobního rozvoje a dosahování našich cílů. Koučink není o investicích, ale o Vás, a je na míru tomu, co potřebujete.

Konzultace zdarma

Nejste si jistí, jestli je koučink pro Vás? Nemáte přesnou představu o tom, co byste mohli koučinkem získat. Využijte osobní konzultace zdarma. Během 20-30 minut se na to podíváme. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat.